Maria Młyńska, autorka bloga Ubieraj się klasycznie, uważa że analiza kolorystyczna ma ma ogromny sens w naszym wyglądzie.

„Jeżeli zależy nam na wyglądaniu super, to warto się zainteresować tematem chociaż szczątkowo. Nie tyle stosować się do analizy, co znać mniej więcej swój typ urody i chociaż wiedzieć, jakie kolory nas wydobywają.” – mówi autorka bloga Ubieraj się klasycznie.

Oczywiście Maria podkreśla, że do analizy warto podchodzić na luzie, nikt nam przecież nie może zabronić nosić ubrań w ulubionym kolorze. Idealnie jest jednak kiedy zachowamy spójność między tym jakie kolory lubimy, a które wskazuje nam analiza.

Autorka bloga Ubieraj się klasycznie radzi, aby znaleźć swoje 3 podstawowe, neutralne kolory i krążyć wokół nich. Inny kolor można do szafy wprowadzić raz na jakiś czas, można go powtórzyć w kliku rzeczach, i za jakiś czas znaleźć kolejny kolor, z który zrobimy dokładnie tak samo. Taki kolor wprowadzać najlepiej w postaci dodatków, np. torebka, lakier do paznokci czy bluzka.

— 30 lipca, 2019

Powered by WordPress & Elo Theme