Emilia Komarnicka na świat przyszła 24 czerwca 1975 roku. Jest to polska aktorka oraz wokalistka. Znana jest między innymi z serialu „Ranczo” czy też „Na dobre i na złe”.

Ważne informacje

Co ciekawe sam życiorys Emilii Komarnickiej jest bardzo imponujący. Sylwetka Emilii Komarnickiej jest znana fanom z perspektywy granej przez nią Agaty Woźnickiej. W tę rolę wciela się w serialu o tytule „Na dobre i na złe”. W „Ranczo” z kolei wciela się w rolę Moniki Korczab. Monika była bardzo seksowną agentką Kusego, którego grał nieżyjący już Paweł Królikowski. Jednak gwiazda serialu „Na dobre i na złe” przede wszystkim spełnia się w swoim życiu jako aktorka teatralna.

Gra w teatrze

Od roku 2014 Emilia Komarnicka to aktorka Teatru Ateneum w Warszawie. Właśnie tam też miał premierę jeden ze spektakli z jej udziałem. Mowa o sztuce „Nic się nie stało”, Jednak zanim Agata serialowa trafiła na deski tego cieszącego się popularnością warszawskiego teatru, przez sześć lat zajmowała się w Gdańsku aktorstwem w Teatrze Wybrzeże.

W dzieciństwie Emilia Komarnicka marzyła o tym, aby zostać kimś formatu piosenkarki czy też tancerki. Jak widać od małego miała artystyczną duszę. Kiedy skończyła siedem lat rodzice Emilii zapisali ją na zajęcia taneczne oraz wokalne, które odbywały się w Brzeskim Klubie Garnizonowym. Musimy przyznać, że spędziła tam naprawdę wiele lat swojego życia. Odeszła z tego miejsca dopiero po skończeniu dziewiętnastego roku życiu. Naprawdę robi jej życiorys na nas ogromne wrażenie.

— 31 marca, 2021

Powered by WordPress & Elo Theme