29 marca 2015 roku w CKS Mrowisko w Gliwicach odbyła się pierwsza Szafomania. Organizatorzy wydarzenia PRIMO KOBIETA zatrudnili najlepsze modelki i zaprosili znanych lokalnych projektantów. Na miejscu można było posłuchać wykładów prowadzonych przez specjalistów, a także posłuchać koncertu muzycznego.

Organizatorki wydarzenia Szafomania: Gosia Hatalska i Ola Wysocka, do współpracy zaprosiły projektantów Meisel i Litfaschion oraz najlepsze lokalne butiki, które zaprezentowały swoje kolekcje na specjalnym pokazie w showroomie.

W wydarzeniu Szafomania wzięło udział prawie 200 osób. Uczestnicy, głównie kobiety, dzięki wykładom prowadzonym przez specjalistów z branży mody, mogli dowiedzieć się czym jest świadomość wizerunkowa i jak pracować nad jej wzmacnianiem.

„Chciałyśmy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wydarzenia. Naszym partnerom, sponsorom i patronom medialnym. Wiemy, ile pracy włożyły także modelki, modele oraz cała ekipa backstage’u, by całość imprezy wypadła tak profesjonalnie.” – powiedziały założycielki Primo Kobieta.

— 1 kwietnia, 2015

Powered by WordPress & Elo Theme