Mamy wiosnę, która jeszcze troszkę miesza się z mrozem i przelotnymi opadami śniegu. Pomimo to warto odświeżyć co nieco swój wizerunek. Na pewno nasze włosy wymagają zajęcia się nimi po zimie.  A co powiecie na metamorfozę? Strzałem w dziesiątkę jest grzywka na boki.

Przede wszystkim pielęgnacja

O pielęgnację włosów powinnyśmy cały czas dbać. Jednak nasze włosy potrzebują pielęgnacji głównie po zimie, gdy chodzimy dużo w czapce i nie odżywiamy swoich włosów, to niestety ich jakość znacznie się zmniejsza.

Co w takiej sytuacji? Gdy zaniedbałyśmy odżywianie swoich włosów, to nie ma już co robić na własną rękę. Zdecydowanie lepiej będzie udać się do fryzjera, aby poddać się fachowemu zabiegowi. Fryzjer nie tylko posiada wysokiej jakości kosmetyki, ale także urządzenia. Świetnie na włosy wpływa zabieg sauny na włosy. Naprawdę zauważymy różnicę już po jednym zabiegu.

Zmiana fryzury

Przy pielęgnacji warto także nieco odmienić swoją fryzurkę i nie mówimy tutaj jedynie o podcięciu końcówek. Świetnie sprawdza się grzywka na bokiNiby nie jest to jakieś drastyczne cięcie, ale jest w stanie całkowicie odmienić naszą fryzurkę. Naprawdę brzmi świetnie. Chętnie poddamy się takiemu cięciu. Jednak zanim się tam stanie, to zastanówmy się czy rzeczywiście taka fryzurka będzie nam pasowała i będziemy się w niej dobrze czuły. Bez tego raczej nie ryzykujmy. Tutaj znowu fryzjer nam pomoże podjąć decyzję ostateczną. Podpowie czy do kształtu naszej twarzy będzie pasowała, a może zaproponuje coś nieco innego.

— 13 kwietnia, 2021

Powered by WordPress & Elo Theme