Małgorzata Mostowska jest jedną z najpopularniejszych w Polsce youtuberek i jednocześnie blogerek zajmujących się tematyką jogi. Jej kanał na Youtubie liczy już ponad 410 000 subskrybentów, którzy razem z autorką ćwiczą jogę, trenują ciało i poprawiają swoje zdrowie przez medytację i rozciągające treningi.

Małgorzata Mostowska – modne lekcje jogi

Popularność influencerki wynika przede wszystkim ze sposobu w jaki opowiada ona o jodze i ćwiczeniach usprawniających całe ciało. Jej kanał jest istną kopalnią wiedzy i to nie tylko teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Mostowska pokazuje jogę od podstaw, przeprowadzając widzów przez najważniejsze pozycje i tłumacząc, jak powinno się je wykonywać poprawnie.

Najpopularniejszy filmy:

  • Joga dla początkujących w domu – Lekcja 1 to ponad 3 miliony wyświetleń!
  • Joga dla początkujących – zdrowy kręgosłup to ponad 2,8 miliona wyświetleń.
  • Podobne statystyki to także joga z nauką szpagatu i poranna joga na dzień dobry

Modna instruktorka jogi prowadzi także swoją stronę autorską, której celem jest zaszczepienie w studentach ( i nie tylko!) radości o spokoju, jakie wynikają wprost z pokazywanych przez nią ćwiczeń i samej filozofii, jaka się z jogą wiąże. Dodatkowo tworzy również regularnie bloga związanego z tematyką zdrowego odżywiania i rozwoju osobistego oraz prowadzi warsztaty z jogi.

Jej bieżącą działalność można śledzić na Instagramie, gdzie skupia ponad 135 000 followersów aktywnie zaangażowanych w publikowane przez nią treści. Prywatnie Małgorzata Mostowska jest mamą dwóch córek.

— 13 stycznia, 2022

Powered by WordPress & Elo Theme