Moda uliczna zyskuje coraz większą popularność wśród wielu ludzi w dzisiejszych czasach. Stylizacje tego rodzaju kładą nacisk na oryginalny wygląd, wyróżnianie się z tłumu oraz na zapewnienie dużej wygody, swobody i luzu.

W związku z powyższym do stylu streetwear pasuje wiele różnych typów ubrań. Warto dokładniej się nimi zainteresować, aby dowiedzieć się w jaki sposób skomponować stylizację, która nie tylko zapewnia atrakcyjny, oryginalny wygląd, ale również dużą swobodę i komfort noszenia.

Jakie ubrania można zakładać w ramach stylu ulicznego?

Podstawowymi elementami stylu streetwear są bluzy. Do tego stylu pasują bluzy z kapturem oraz bez niego, w kroju klasycznym. Jeśli mówimy o górnej części garderoby to styl uliczny można wyrażać zakładając gładkie t-shirty czy też koszulki o przedłużonym kroju. Jeśli chodzi o spodnie to osoby reprezentujące opisywany wyżej styl, mają możliwość wyrażania go zakładając spodnie w stylu boyfriend. Do mody ulicznej pasują również rurki czy też spodnie dresowe gwarantujące dużą swobodę. Uzupełnieniem tego stylu może być wygodna, estetyczna czapka z daszkiem.

— 25 marca, 2020

Powered by WordPress & Elo Theme