Agnieszka Stępyra (@nissiax83), z wykształcenia kosmetolożka, od kilku lat prowadzi kanał na Youtubie na którym udziela porad urodowych i kosmetycznych. Jest jedną z najpopularniejszych vlogerek urodowych w Polsce, mimo iż na codzień mieszka w Nowym Jorku.

Agnieszka (@nissiax83) zapytana o swój styl ubierania, odpowiada, że wciąż go szuka. W jej szafie można znaleźć głównie ubrania o prostych krojach i stonowanych kolorach, ale podobają się jej też rzeczy w stylu boho. Vlogerka od kilku lat ćwiczy jogę i mówi, że to środowisko również zaczyna ją inspirować modowo. Vlogerka podkreśla, że nadmierny konsumpcjonizm Amerykanów również wpłynął na jej styl ubierania oraz sposób patrzenia na świat.

„Zmienił się mój sposób patrzenia na świat. Cenię sobie inne wartości niż dobra materialne. Mieszkanie w USA a zwłaszcza w NY, gdzie można kupić dosłownie wszystko, paradoksalnie pomogło mi w tej zmianie. Ze zdziwieniem patrze na zapakowane po brzegi koszyki  Amerykanów, walki (dosłownie ) na przecenach i pogoń za nowinkami.” – mówi Agnieszka (@nissiax83) .

— 29 lipca, 2019

Powered by WordPress & Elo Theme