Kasia Tusk stworzyła blog Makelifeeasier, który szybko stał się jednym z najpopularniejszych blogów o modzie i nie tylko w Polsce. Nie znajdziesz tutaj przypadkowych tekstów czy zdjęć, wszystko dopracowane jest w najdrobniejszych szczegółach.

Blog Kasi Tusk Makelifeeasier jest bardzo estetyczny, co wynika z dużej wrażliwości blogerki na piękno.

„Myślę, że każdy z nas jest w jakimś sensie estetą – brzydota razi każdego, niektórzy mają po prostu trochę zaniżony „próg bólu” i drażni ich więcej rzeczy. Im więcej ktoś widział w życiu pięknych rzeczy, miejsc, ludzi, to zwraca większą uwagę na to, co go otacza i pewnie też częściej wyłapuje nieładne detale. Ja natomiast lubię patrzeć na coś, co nie jest do końca perfekcyjne – perfekcja szybko się nudzi i jeśli nie nauczymy się dostrzegać urody w pozornie nieatrakcyjnych rzeczach, to przestaniemy rozwijać nasze poczucie estetyki.” – mówi blogerka (blog Kasi Tusk Makelifeeasier)

Wizerunek blogerki jest bardzo spójny, niezależnie od tego czy oglądamy stylizacje z roku 2011, czy też aktualne. W jej szafie nadal królują puchówki, bawełniane bluzy, koszulki w paski, beżowe szpilki oraz proste marynarki. Jednym słowem klasyczna elegancja.

— 18 lipca, 2019

Powered by WordPress & Elo Theme