Nie tylko panowie w mundurze oficerskim lub policyjnym noszą krótkie włosy – coraz więcej mężczyzn sięgało po te fryzury w czasie epidemii koronawirusa co związane było z lockdownami oraz ryzykiem zakażenia. Nie było bowiem łatwiejszej metody obcięcia się jak ogolenie głowy maszynką. Czy ta moda się utrzyma? Czy wręcz przeciwnie pragnienie zmiany okaże się silniejsze niż wygoda?

Krótkie włosy – zalety 

Wymieniona wcześniej wygoda to jedyny powód dla którego mężczyźni sięgają po krótkie fryzury męskie wojskowe – również fakt, że takie ułożenie wlosów po prostu odmładza. Wielu mężczyzn tracący włosy decyduje się na ogolenie głowy na krótko i słusznie bo jest najszybszy sposób załatwienia sprawy. Nie trzeba też włosów układać, sprayować, żelować, woskować i inne cuda niewidy, które krzyczą do nas z magazynowych okładek. Możemy raz na zawsze odciąć się od wszystkich reklam produktów do pielęgnacji włosów – nasz wolny czas i pieniądze w kieszeni z pewnością wzrosną. 

Krótkie włosy propozycje:

Wbrew pozorom wybór jeśli chodzi o krótkie męskie fryzury wcale nie jest ograniczony. Najprostszy wariant to ogolić się całkowicie na łyso lub na bardzo krótko czyli na tzw „zapałkę”. Ale jest też wiele innych wariacji np. pozostawienie dłuższej góry a wygolenie boków, z przedziałkiem na boku lub na środku, włosy cieniowane na bokach, włosy krótkie z zostawioną tylko grzywką bądź tylko dłuższym tyłem. Dobry barber z pewnością pomoże wybrać odpowiednią fryzurę.

— 15 lutego, 2022

Powered by WordPress & Elo Theme