Eliza Wydrych Strzelecka autorka bloga Fashionelka mówi: „Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych!” W ciągu 5 miesięcy schudła 10 kg, bez żadnego efektu jo-jo. Jak tego dokonała?

Blogerka zmieniła dietę, wprowadziła codzienne ćwiczenia, rozpisała plan z treningami i dobrała odpowiedni jadłospis. W ten sposób rozpoczęła walkę o lepszą siebie.

Jeśli chodzi o dietę to Eliza Wydrych Strzelecka Fashionelka zaczęła jeść regularnie, co 3 godziny. Oprócz tego zaczęła dbać o nawadnianie swojego organizmu, wprowadzając do swojej diety 2-3 l wody oraz herbaty ziołowe, głównie z morwy białej. Blogerka zaczęła dbać o jakość spożywanych produktów, ograniczyła spożywanie białego mięsa i wyeliminowała wszystkie produkty z białej mąki ( Eliza Wydrych Strzelecka Fashionelka cierpi na nietolerancję laktozy). Słodycze i fast-foody zamieniała na zdrowe zamienniki, np. brownie z fasoli czy domowe batony bounty.

W przypadku ćwiczeń blogerka zdecydowała się na początku na trampolinę, z której korzystała 5-6 razy w tygodniu, skacząc po pól godziny na czczo. Po 3 tygodniach wprowadziła trening siłowy, a następnie podjęła 90-dniowe wyzwanie Insanity.

— 31 lipca, 2019

Powered by WordPress & Elo Theme