Kim jest Martyna Kupczyk?

Nasz nowy dom, którego prowadzącą jest Katarzyna Dowbor, jest jednym z ulubionych programów telewizji Polsat. Jest to niewątpliwie zasługa prowadzącej Katarzyny Dowbor oraz architektki Martyny Kupczyk, która odpowiada za metamorfozy domów rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji. Kim jest Martyna Kupczyk? Czym zajmuje się na co dzień? Co wiem na temat jej życia prywatnego? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

Kim jest Martyna Kupczyk?

Martyna Kupczyk od kilku lat pomaga ekipie programu Nasz nowy dom poprawić jakość życia rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji. Jej projekty cieszą się uznaniem, a sama pani architekt z każdym odcinkiem zyskuje coraz szersze grono fanów.

Rosnąca popularność sprawiła, że kobiecie zaproponowano udział w tanecznym show telewizji Polsat Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Partnerem Martyny Kupczyk został Żora Koroliew, a para w 2018 roku zajęła ósme miejsce, odpadając w czwartym odcinku programu.

Prywatnie Martyna Kupczyk jest właścicielką biura projektowego „eMKa”, które znajduje się w dwóch miastach — w Piotrkowie Trybunalskim, skąd kobieta pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie aktualnie mieszka wraz z córką Kornelią. Niestety sympatyczna pani architekt mocno chroni swoją prywatność i dlatego nic nie wiadomo na temat jej partnera. Nie jet również znany wiek kobiety. Kupczyk zdradziła jedynie, że przez 7 lat mieszkała w Irlandii, gdzie pracowała w zawodzie.

Martyna Kupczyk cieszy się sporą popularnością w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie @martyna_kupczyk obserwuje prawie 41 tysięcy fanów.

— 6 sierpnia, 2021

Powered by WordPress & Elo Theme