Polacy to wyjątkowy naród pod względem hojności i empatii. Słyniemy np. z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która rok w rok bije rekordy zebranych funduszy. Pomagamy zwierzętom, dzieciom, chorym na nieuleczalne choroby. Teraz przyszło nam wesprzeć sąsiadów. 

Szok i niedowierzanie to adekwatna reakcja na ostatnie wydarzenia. 

Świat ogarnęło przerażenie, gdy wojska rosyjskie wjechały na Ukrainę, siejąc pożogę i zniszczenie. Jednak gdy pierwszy szok minął, wszyscy doskonale wiedzieli, co trzeba zrobić – pomagać. Koncert, który został zorganizowany na 20 marca w Łodzi, jest w pełni charytatywny. Żaden z występujących nie przyjmie honorarium a jest ich dużo. Niezwykle energiczny Krzysztof Zalewski rozrusza z pewnością publikę. Piękny, miękki głos Anity Lipnickiej ukoi lęki a Kayah doda trochę folklorowych nut. Wystąpią też artyści z ukraińskiej sceny muzycznej. Z pewnością będzie co oglądać i słuchać. 

Jak można pomóc dobrze się przy tym bawiąc?

Caly dochód ze sprzedaży biletów na wydarzenie zostanie przekazany na pomoc Ukrainie. Nie trzeba jednak stawiać się osobiście by udzielić wsparcia. Podczas koncertu będzie można wysłać sms na specjalną infolinię, która również przekaże zebrane fundusze. Wszystko będziemy mogli również obejrzeć w telewizji ponieważ będzie streamowane na żywo w stacji TVN. Przystojne twarze takich artystów jak Maciej Musiałowski, Krzysztof Zalewski czy Tomasz Ziętek będą tam nawet lepiej widoczne. 

— 22 marca, 2022

Powered by WordPress & Elo Theme