Gdy w roku 2016 na stacji TVN pojawił się program „Projekt Lady”, to Polacy nie do końca wiedzieli jak go odebrać. Z jednej strony wulgarne dziewczyny z niepewną przeszłością, a później ich spore metamorfozy pod okiem profesjonalnych mentorek. Problem polegał na tym, że byliśmy nie do końca przekonani czy jest to wszystko prawdziwe. Jednak emocje w programie spowodowały, że pokochaliśmy ten program. Najbardziej dziewczynę, która wygrała pierwszą edycję programu. Kim jest Patrycja Wieja?

Przepiękne kobieta, która się pogubiła w życiu

Patrycja Wieja od samego początku była uczestniczką programu, która zrobiła spore wrażenie na widzach „Projektu Lady”. Wielokrotnie powtarzała, że nieco pogubiła się w swoim życiu, ale pragnęła zmiany. Słucha się mentorek i jak przyznaje brała sobie ich słowa głęboko do serca. Jak widzimy udało jej się to bezbłędnie, ponieważ wygrała program i otrzymała pierwszy tytuł zwyciężczyni „Projekt Lady”.

Program przypadł nam do gustu

Między innymi za sprawą Patrycji oraz innych uczestniczek program zyskał bardzo dużą sławę w naszym kraju. Mówi się o nim szeroko i niemal każdego roku pojawia się nowe edycja, która ma równie wysokie wyniki oglądalności. Mentorki z programu są już na tyle sławne, że same prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych, a inni chętnie je obserwują.

Wcale nas to nie dziwi. Wiedzę, którą mają do przekazania jest naprawdę spora. Robi ogromne wrażenie. Tak naprawdę nikt z nas nie jest idealny i popełnia pewne błędy. W związku z tym zawsze można się czegoś nowego nauczyć.

— 6 kwietnia, 2021

Powered by WordPress & Elo Theme