Grzywka stała się rozpoznawczym znakiem wielu francuskich dziewczyn oraz kobiet. Dla kogo francuska grzywka będzie strzałem w dziesiątkę? Jak ją wykonać? Pora się przekonać.

Ryzyko czasem popłaca

Samo podjęcie decyzji o obcięciu grzywki jest bardzo trudne oraz ryzykowne. Nikt nie zagwarantuje kobietom, że będą dobrze wyglądały. Jednak z jakiegoś pewnego powodu wiele Francuzek decyduje się na to charakterystyczne cięcie. Jest to francuska grzywkaCo ciekawe grzywka ta zawsze wygląda niezmiernie twarzowo.

Czym wyróżnia się taka grzywka?

Francuzki zwykle wyglądają przepięknie oraz naturalnie. Co ciekawe nie przywiązują za dużej wagi do swojej urody. Nie poświęcają swojemu wyglądowi zbyt wiele czasu. Lubią proste, a do tego szybkie rozwiązania, które zawsze sprawdzają się oraz pasują do każdej okazji. Wiele Francuzek na co dzień wybiera niemal całkowity brak makijażu, proste koszule, jeansy czy też T-shirt. Na wieczór z kolei wkładają małą czarną i elegancką marynarkę. Do takiego zestawu koniecznie pasują czerwone usta.

Także jeśli chodzi o włosy, to kobiety mieszkające we Francji raczej rzadko eksperymentują. Nie zobaczymy ich z włosami pofarbowanymi na róż czy też na popielaty blond. W tym względzie również ważna jest naturalność. Największym ekscesem jest wykonanie bardzo delikatnych pasemek w stylu sombre czy też obcięcie na krótko kosmyków. Z tych właśnie względów Francuzki tak bardzo zakochały się w grzywce. Jest ona ponadczasowa, nadaje fryzurze lekkości i znacznie wygładza rysy twarzy. Gdy staje się lekko rozjaśniona od słońca, to rozświetla genialnie skórę.

— 1 kwietnia, 2021

Powered by WordPress & Elo Theme