Chyba każdy się z nami zgodzi, że Magda Łucyan jest przepiękną kobietą. Nie sposób się z tym nie zgodzić. Jednak musimy wiedzieć, że kobieta ta jest bardzo inteligentna oraz ma spore doświadczenie. Od pierwszej chwili widzimy, że lubi to co robi.

Początki kariery

Magda Łucyan na Uniwersytecie Warszawskim ukończyła filologię polską. Jednak już na etapie liceum rozpoczęła swoją przygodę z dziennikarstwem. Zaczynała tak naprawdę od praktyk w RADIO ZET. Pracowała tam jako reporterka polityczna.

Kojarzymy ją jednak przede wszystkim ze stacji TVN. Od 2012 roku pracowała w redakcji „Fakty” TVN. Od lipca 2013 roku zajmuje się przygotowywaniem materiałów do wydania głównego. Bardzo dużą ciekawostką jest to, że jest w całym zespole najmłodsza.

Przed nią spora kariera

Jakby nie było wróżymy (i to nie bezpodstawnie) sporą karierę tej kobiecie. Widzimy, że rzeczywiści kocha to co robi i robi to naprawdę świetnie. Będziemy obserwować w dalszym ciągu jej karierę w „FAKTACH” TVN. Jest naprawdę profesjonalistką. Osoby z jej otoczenia potwierdzają jej spory profesjonalizm i to, że nigdy nie odpuszcza. Materiały przez nią przygotowywane są wykonane rzetelnie oraz zawsze z dbałością o każdy szczegół. Nigdy nie idzie na skróty oraz nigdy nie wykonuje byle jak swojej pracy. Jest to niezmiernie ważne. Dała się poznać jako profesjonalistka. Cieszy nas to, ponieważ uwielbiamy oglądać materiały przez nią przygotowane. Dzięki temu wiemy co się aktualnie dzieje na naszym świecie i mamy zawsze możliwie najlepsze wiadomości.

— 6 kwietnia, 2021

Powered by WordPress & Elo Theme