Sentino przez niektórych uważany za gangstera to wbrew pozorom, że żyjemy w bardzo medialnych czasach, gdzie nic się przed nikim nie ukryje – dość enigmatyczna postać. 

Smutna przeszłość Sentio

W internecie można znaleźć informacje, że pod tym pseudonimem ukrywa soę Sebastian Enrique Alvarez, urodzony w 1983 roku ma pochodzenie niemiecko-polskie. Tworzy muzykę z gatunku rapu w wielu językach. Jego zła passa rozpoczęła się gdy był dzieckiem – jego rodzice się rozwiedli, porzucił szkołę w młodym wieku a gdy już miał gotową płytę jego wytwórnia ogłosiła bankructwo i nie mógł jej wydać. 

Ghostwriting

Sentino jest uważany za ghostwritera czyli inni raperzy podejrzewają, że pisze piosenki dla innych, bardziej znanych muzyków. Sentino zna dobrze trzy języki, jest zatem bardzo prawdopodobne, że tworzy teksty i w ten sposób zarabia na swoim talencie.

Raper spod ciemnej gwiazdy

Sentino na polskiej scenie muzycznej nie jest zbyt poważany. Większość twórców nie rozumie jego ewenementu. Niektórzy twierdzą, że ma znajomości z półświatkiem. On sam nie raz robił aluzje do swoich szemranych znajomości. Nosi tatuaż przy prawym oku symbol więzienny w postaci łezki. Wielu raperów było tym krokiem oburzonych ponieważ Sentino nigdy nie odsiadywał wyroku. Nie wiadomo jak potoczą się dalsze koleje muzyka w Polsce ale zawsze ma jeszcze rynek niemiecki lub latynoamerykański dzięki swojej znajomości języków obcych.

— 15 lutego, 2022

Powered by WordPress & Elo Theme