Datezone to jeden z czołowych portali randkowych dla dorosłych. Liczba użytkowników portalu sięga niemal miliona, dzięki czemu każdy może tu znaleźć odpowiednią partię dla siebie. Datezone mieści w sobie wszystko, czego szukają osoby spragnione miłosnych uniesień.

Daezone — funkcje serwisu

Wśród ofert, znajdujących na Datezone, największą popularnością cieszą się przede wszystkim gorące sex kamerki, które rozpalą zmysły niejednego mężczyzny i kobiety. Można tam znaleźć również erotyczne zdjęcia, sex czat na kamerkach, ogłoszenia towarzyskie oraz anonse erotyczne. Dla osób, które poszukują porady lub innych informacji dotyczących sfery seksu, zostało założone sex forum. Datezone kierowany jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, którzy preferują tradycyjną formę sex integracji, a także do par, swingersów oraz osób transseksualnych.

Datezone zapewnia pełną dyskrecję. Zakładając konto, można wybrać, czy zawartość profilu ma być widoczna dla wszystkich użytkowników, czy tylko dla znajomych. Z portalu można korzystać na każdym urządzeniu — na telefonie, tablecie, komputerze, jak i laptopie.

Rejestracja i korzystanie z większości funkcji dostępnych na Datezone są darmowe. Nie należy obawiać się ukrytych kosztów, podstępnych subskrypcji, telefonów czy czatów. Można również skorzystać z konta VIP, które oferuje szereg udogodnień, m.in.:

  • ilość rozpoczynanych rozmów bez limitu,
  • ukazywanie osób, które odwiedzają nasz profil użytkownika, posiadającego konto premium,
  • umożliwienie dodawania ogłoszeń na portalu.

Zalety Datezone

  • rozbudowana baza użytkowników,
  • ludzie z całego świata,
  • mnogość oferowanych usług: sex kamerki, seksowne zdjęcia, sex czat oraz ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne.
— 23 marca, 2020

Powered by WordPress & Elo Theme